logo
+380 (800) 505 245

Zamówić telefon

logo-mobile

Usługi

Rekrutacja personelu

Aby znaleźć i pozyskać odpowiedniego specjalistę, wykorzystujemy 11-letnie doświadczenie i własne rozwiązania cyfrowe. W krótkim czasie znajdujemy specjalistę z odpowiednimi umiejętnościami zawodowymi i cechami osobowości.
Zamówić

Rekrutacja personelu

Znajdujemy specjalistów z odpowiednimi cechami osobistymi i charakterystyką zawodową.

Przewagi

Jak wszystko się odbywa

Jak to działa

Wybieramy nie tylko „listę wymagań formalnych”, ale pracownika o odpowiednich cechach technicznych i personalnych, który organicznie wpisze się w firmę i rozwiąże powierzone mu zadanie biznesowe.

1

Złożenie wniosku

Wstępna rozmowa telefoniczna z przedstawicielem firmy Blagoda w sprawie współpracy. Odpowiadamy na pytania, umawiamy się na spotkanie osobiste lub online.

2

Tworzymy profil stanowiska pracy

Na spotkaniu określamy zadanie biznesowe do rozwiązania przez przyszłego pracownika. Tworzymy profil stanowiska pracy i przesyłamy go Wam do akceptacji.

3

Rekrutacja

Korzystając z własnych programów cyfrowych i baz danych kandydatów, znajdujemy kandydatów spełniających Wasze wymagania. Po serii wywiadów i testów - najlepsi są wysyłani do Was na rozmowę kwalifikacyjną.

Rekrutacja dla nas

Rekrutacja dla nas

Główną zaletą firmy Blagoda jest praktyczne doświadczenie nie tylko w wyszukiwaniu i selekcji, ale także w nadzorze i interakcji z personelem. Dzięki kierunkowi outsourcingu nieustannie badamy specyfikę zawodów, rozumiemy trudności i zadania stojące przed pracodawcą. Bazując na tym doświadczeniu, usługi rekrutacyjne są wydajniejsze i wyższej jakości.
O projekcie You can

O projekcie You can

YouCan to platforma łącząca profesjonalnych pracowników z niezawodnymi pracodawcami. Każda osoba, podobnie jak firma, jest wyjątkowa. Pomagamy znaleźć ludzi wzajemnie sobie odpowiadających według maksymalnej liczby parametrów.
Sprawdź naszą stronę internetową
Chcę usługę

Skontaktuj się z nami